Fórum

Datum: 18.02.2010

Vložil: Petra

Titulek: Re: Re: Ivan

Čau Ivane, je mi jasné, že máš ve skutečnosti problémy se šlapkama....a maskuješ to palcem.Tak nedělej,že jsi stařeček a doraz!

Datum: 18.02.2010

Vložil: Ivan

Titulek: Re: Re: Re: Ivan

Ahoj Petro,
šlapky a stařečci to je pro život velmi nevyvážená kombinace, zespodu nezájem a shora neschopnost. Nicméně se na vás a na trochu pohybu již těším. Doufám, že 6.3 se předvedete hrou jako mladice.
Pěkný den, Ivan.
PS: Kolik si mám donést na příspěvěk?

Datum: 22.02.2010

Vložil: Petra

Titulek: Re: Re: Re: Re: Ivan

Příspěvek je 1.500,-Kč.Pokud budeš mít cestu tak se stav ve škole a něco na ty šlapky v kuchyni najdem...Dnes se tedy cítím spíš jako stařka tak nevím co bude 6.3....

Datum: 16.02.2010

Vložil: Ondra

Titulek: Petro!

Snad se nebudeš moc zlobit, ale tvé poslední přízpěvky jsem předělal a pak z fora vymazal. Termínovou listinu jsem šupl na hlavní stránku a zprávu o turnaji Sokolek jsem hodil do novinek.... ale perfektní, že jsi to sem dala....
Kdokoli bude mít něco, nějaký textík, fotku nebo cokoliv tak mi to pošlete - najedte do kontaktů v pravo nahoře a dále na webmastera a tam je takovéto samé okénko a tam mi to pošlete - mi to dojde na mail a pak to zpracuju a hodím na web!
Jinak když nic tak to jde udělat i přes forum jak to zvládla Petra, ale na mail to bude lepčejší!

Tak ahojte a turnaji zdar!

Datum: 11.02.2010

Vložil: Petra

Titulek: sklep

Tak už je tu první nabídka - sklep v Dolních Bojanovicích - majitel sympatický pan Petr.Kdo dá víc?Já osobně hlasuji pro pana Petra.Je svobodný a má dobré víno.Organizátorka : Zdenička (pokud je to její pacoš tak má i dobrý chrup)

Datum: 15.02.2010

Vložil: Jiřka

Titulek: Re: sklep, stránky, fotky

Tak hrát nemůžu, fandit jo a do sklepa můžu taky. jen nevím, co je to za akci......
A jinak je ot parádní, že máme svoje Vlastovské stránky. Mohu také přidávat fotografie? nebo je mám uložit na rajče a pak si to Ondra nebo Petka vybere?

Datum: 11.02.2010

Vložil: Petra

Titulek: sklep

Tak změna sklep v Čejkovicích není neb pan sklepmistr utrpěl vážný úraz.Tak pokud máte možnost nějakého jiného sklepa dejte vědět.

Datum: 10.02.2010

Vložil: Petra

Titulek: sklep

Termín : pátek 12.3.2010 - akce sklep Čejkovice.Účast nutná!

Datum: 03.02.2010

Vložil: Petra

Titulek: Turnaj mladic

Takže na turnaj jsme přihlášeny - hraje se v sobotu 6.3.2010.Doufám,že již ladíte formu - asi tam bude Lokomotiva Břeclav,Kometa Brno,my a mladice

Datum: 03.02.2010

Vložil: Lenka

Titulek: Re: Turnaj mladic

To musíme vyhrát děvčata :)

<< 512 | 513 | 514 | 515 | 516 >>

Přidat nový příspěvek