Fórum

Datum: 05.09.2010

Vložil: Evik

Titulek: Re: turnaj

Ja taky pojedu :-)

Datum: 09.09.2010

Vložil: Petra

Titulek: Re: turnaj

Jo a hraje se to venku na antuce..

Datum: 30.08.2010

Vložil: Petra

Titulek: tréninky-podzim

Tak poslední trénink na stadioně u ČD je ve čtvrtek 2.9.2010 v 17.30.Pak snad již sokolovna v pondělí a v pátek

Datum: 02.09.2010

Vložil: Venda

Titulek: Re: tréninky-podzim

Tento pátek asi nebude, co? Jedu do Hodonína, tak jak mám spěchat... Ale zahrála bych si ráda!!!

Datum: 10.08.2010

Vložil: Petra

Titulek: cyklo

Ve středu mezi 9-10hod u Zdeničky v Rohatci.Kdo si chce dát kávu přijede dříve, kdo se nemůže dočkat kola dorazí až v 10hod.Sebou: vše co budeš potřebovat víš nejlépe sama Vlasto,tak co bych ti radila..

Datum: 11.08.2010

Vložil: Petra

Titulek: Re: cyklo

Blahopřeji všem Vlastám, které můj "drobný" 86km výlet vydržely.Vše dobře dopadlo- Zdena má úplně novou duši (navíc její starou duši může Vašek ještě doma k ledasčemu využít),Bára našla doma svoji peněženku,kterou jsme urputně hledaly v Bzenci Přívoze,Lenka stihla náš vítězný fotbalový zápas,Daně se splnil déšť na závěr,Monika koupila dárky a my jsme měly u Tomáška výborné topinky....Takže si to Vlasty zopakujem - příště zvolím nějaký méně rovinnatý terén ať to není taková "nudná" vyjížďka.Vaše milá kapitánka

Datum: 17.08.2010

Vložil: zdenička

Titulek: Re: Re: cyklo

ma nová duše je v pohodě ,děkuji všem vlastam za její vyměnu. bolelo mě večer celé tělo, sotva jsem vlezla do vany jak mě bolelo koleno, rano jsem si sedala opatrně, ale jinak jsem byla spokojená .tak někdy příště na kratším vyjezdu pa pa

Datum: 27.07.2010

Vložil: Petra

Titulek: trénink+kolo

Ve čtvrtek 29.7. je trénink v 18 hod na ČD,tedy pokud nebude pršet.Ve středu 11.8. je v plánu "lehká" jednodenní až dvodenní cyklovyjížďka.Namažte tedy svá kola Vlasty a připravte přilby

Datum: 30.07.2010

Vložil: Lenka

Titulek: Re: trénink+kolo

Nazdárek ženy, zdravím z Lipna! počasí nic moc, sportu taky zrovna ne.. takže se na vás těším! Výlet bude super, ale nemluvilo se o začátku týdne? Je ta středa na 100%? Dejte vědět, mějte se fajn a trénujte! Leňa

Datum: 05.08.2010

Vložil: Petra

Titulek: Re: Re: trénink+kolo

Čau mimino, pokud bude slušné počasí, tak platí středa.

<< 505 | 506 | 507 | 508 | 509 >>

Přidat nový příspěvek