Fórum

Datum: 12.05.2010

Vložil: Jiřka

Titulek: Re: Turnaj sokol Bučovice

Za víc, jak měsíc, bych mohla být schopná jako 7 má, pokud pojedete.

Datum: 09.05.2010

Vložil: Petra

Titulek: zápas Kometa

Zatím nepotvrzeno,ale asi přeložení z 19.6 na neděli 13.6. (v sobotu 12.6. jedem do Znojma).

Datum: 09.05.2010

Vložil: Hanka

Titulek: Re: zápas Kometa

Ok, mně to nevadí

Datum: 12.05.2010

Vložil: Petra

Titulek: Re: zápas Kometa

Potvrzeno hrajem v neděli 13.6. a volno je 19.6.

Datum: 04.05.2010

Vložil: Hanka

Titulek: Trable s Evčou :-)

Milé Vlasty, Eva má po včerejším tréninku prstík v dlaze. Naštěstí není zlomený, jen pořádně naražený. Dlahu by jí měli sundat v pátek před zápasem a Evča slibuje, že v sobotu hrát půjde. Tak jí držme palce, ať se jí prstík do 14 dnů uzdraví!!!

Datum: 06.05.2010

Vložil: Eva

Titulek: Re: Trable s Evčou :-)

To je tutovka, ze budu 15.5. hrat - jak Hanca psala, pristi patek mi sundaji dlahu a navic je to prstenicek na leve ruce, tak to jen stahnu paskou a bude :-))

Datum: 04.05.2010

Vložil: Jiřka

Titulek: Trable v Obřanech

Tak to je mi všech líto, za ten den blbec. Leni, já kupuji potřebné prádlo u Vietnamců když mívám sklerozu, viz kdysi Ivančice a dodnes ji mám, myslím tu podprdu, no, vlastně i tu sklerozu už taky. Ale bude líp, však jsme Vlasty.... Obřany to třeba prohrají s někým jiným a bude to zase v suchu. Přijdu povzbudit. Pilně trénujte, Jiřka

Datum: 30.04.2010

Vložil: Monika

Titulek: RZP

Díky všem za pomoc ve čtvrtek, potřísněné oděvy vypere NÁŠ Ariel. Jinak ošetření proběhlo rychle -Andílek má 5 nových rtg fotek,nosík by neměl být zlomený, na hlavě 2 stehy, dnes se již projížděl na kole po vesnici -V PŘILBĚ .

Datum: 30.04.2010

Vložil: Ondra

Titulek: Re: RZP

Ježíš, tak to je fajn, že mu nic vyloženě vážného nebylo... A ještě více fajn je, že se otrkal a brousí Mikulky na kole.... Ale doporučuji, hokejovou přilbu pro dorost - i s košíkem vepředu :o))))

Datum: 27.04.2010

Vložil: Petra

Titulek: zápas Obřany

Sraz v sobotu 1.5. v 8.00 u Moravy.Evu bere Hanka v Rohatci a já Monču v Mikulčicích.Další žádost o přeložení mistráku z 19.6.(s Kometou doma) na neděli 23.5..Což se mi moc nelíbí neb máme volnou sobotu (předehrávka v Husovicích).Ale co neděle 6.6.?

<< 507 | 508 | 509 | 510 | 511 >>

Přidat nový příspěvek