Fórum

Datum: 28.04.2010

Vložil: Lenka

Titulek: Re: Re: zápas Obřany

Já nejsem pro snad ani jeden termín přesunu, protože to je pak celý ten víkend 13.6. plný a týden potom mám v kuse přijímačky..s takovou nebude žádná jednička :)

Datum: 23.04.2010

Vložil: Petra

Titulek: zápas Šlapanice

V sobotu 24.4. hrajeme U Červených - hřiště je jako každý rok "úžasné".V 9.00 sraz.

Datum: 22.04.2010

Vložil: Petra

Titulek: hřiště

Ve čtvrtek 22.4. brigáda U Červených v 17.00.Tréninky : pondělí sokolovna od 19.00 (do odvolání) a čtvrtek od 17.00 hřiště.

Datum: 14.04.2010

Vložil: Petra

Titulek: hola hola jaro volá

Takže 1. zápas v neděli 18.4. jedem do Brna (Husovice) odjezd od Moravy v 8.00.

Datum: 08.04.2010

Vložil: Petra

Titulek: sakra

Sakra už to začalo,ale ne od nohou - teď mám Evinu registračku,ale všechny ostatní nejsou...To nám to jaro začíná.Já to chci taky od nohou

Datum: 11.04.2010

Vložil: Lena P.

Titulek: Re: sakra

Tak moji registračku ani nehledej, neboť v září začínám s další sklerotizací a hotovo bude až v prosinci. Jen se bojím, aby se to nepřehnalo a neskončilo to opravdu někde nahoře. Podělím se s Ivanem. Jinak Evu beru jako mého náhradníka a zůstávám aspoň vaším divákem. Sokolky do toho!!!

Datum: 08.04.2010

Vložil: Petra

Titulek: Nová hráčka

Dnešním dnem se stala Eva Hlaváčová naší novou posilou teamu (již má obnovenou registračku do roku 2020) a najdete ji též na naší soupisce.Tímto ji přijímám mezi Vlasty.Oficiální korunovace bude až po prvním odehraném mistráku.
P.S. proč ti zdravotníci mají pořád nějaké výhody?Sklerocosi začínající od nohou - no to se normálnímu pacošoci stát nemůže...

Datum: 05.04.2010

Vložil: Lena P.

Titulek: Se mnou už nepočítejte!

Já vím, že jsem slíbila, že na sezonu budu fit, ale.... Po různých peripetiích teprve tento měsíc mám domluvenou ještě sklerotizaci a pak musím nějaký čas klid. Takže to hraní vidím až na půlku května. Držím palce, vaše vděčná divačka.

Datum: 06.04.2010

Vložil: Petra

Titulek: Re: Se mnou už nepočítejte!

Proboha co to je sklerotizace?Já myslela, že něco takového už dávno máš.

Datum: 07.04.2010

Vložil: Lena P.

Titulek: Re: Re: Se mnou už nepočítejte!

To víš, že mám, ale budu mít ještě víc. Nakonec tak moc až mě nebudete chtít na hřišti. A navíc ta moje sklerotizace začíná od nohou, tedy na opačném konci než u některých. No ty si to stejně přebereš po svém a ze mě uděláš úplného ichtyla. Co dětičky ve škole?

<< 508 | 509 | 510 | 511 | 512 >>

Přidat nový příspěvek