Fórum

Datum: 09.03.2010

Vložil: Lenka

Titulek: Zápis z turnaje

Ondro, zápis z turnaje je velice pěkný a hlavně ta věta, že sestava bude velmi silná v případném postupu do Krajského přeboru I, tak je nejlepší :) Děkujeme za zápis a taky za fandění všem fanouškům :)

Datum: 10.03.2010

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Zápis z turnaje

Díky.
Já se nejvíce bavil u věty: Již toto byla předzvěst že se v sobotní sluneční den bude hrát v hodonínské Sokolovně špičkový ženský volejbal. Ta se mi prostě tak líbila.... že jsem ji musel zvýraznit..... :))))))
Nicméně jste hrály skvěle.... a jen tak dál v boji za titulem :))) !

Datum: 05.03.2010

Vložil: Petra

Titulek: dotaz

Čauky, psali mi z Husovic - žádost o přeložení mistráku z 22.5. na neděli 18.4..Co vy na to?Jinak Vás zítra čekám na sokole.A pátek 12.3. platí výjezdní zasedání našeho krúžku ve sklepě v "Kalábech".Účast všech nutná!
P.S.Ondro je chyba v termínovce - se Znojmem hrajem u nich, ne doma.

Datum: 05.03.2010

Vložil: Hanka

Titulek: Re: dotaz

Přeložení zápasu mi nevadí, 18.4. zatím nic nemám.

Informace o sklípku už jsou na stránkách, kdo hledá, najde :-)

Datum: 05.03.2010

Vložil: Ondra

Titulek: Re: dotaz

OK! Opraveno! Dej vědět jak dopadne to přeložení, at to můžu dát i do terminovky! Písni mi to do Kontaktů.... Ď

Datum: 05.03.2010

Vložil: Ondra

Titulek: Re: dotaz

OK! Opraveno! Dej vědět jak dopadne to přeložení, at to můžu dát i do terminovky! Písni mi to do Kontaktů.... Ď

Datum: 04.03.2010

Vložil: Jiřka

Titulek: Článek ze Slovácka nepíše pravdu....

Jak jsme se staršíma Vlastama usoudily (Bára a Marta při plku), v tom článku ze Slovácka se zmiňují o prvním historické přihlášení se 2 družstev žen do soutěže.... A co doby, kdy hrály naše mladší Vlasty KP I a my staré, tedy starší, KP II? To už si asi Kakamil nepamatuje....a Eda Mezera už vůbec ne. Jo, my staré Vlasty, co mi toho pamatujeme. A je dobré, že si ještě pamatujeme, až přestaneme, bude to o moc horší.....To já jen tak okraj. A v sobotu vás přijdu povzbudit na turnaj - musíte to vyhrát!!!

Datum: 03.03.2010

Vložil: LenkaP.

Titulek: fotky

Hlásím se z marodky. Děkuji za optání, je mi dobře. A při té přemíře volného času jsem vyhrabala staré fotky a poukládala na rajče. Tak to můžete zkouknout a pobavit se.
PS: platí datum do sklepa (12.3.)?

Datum: 03.03.2010

Vložil: Hanka

Titulek: Re: fotky

Fotečky už jsme zkoukli,zabralo nám to docela času,ale jsou moc pěkné. Do sklepa určitě jedeme 12.3., brzo sem dáme informace o odjezdu a celé akci.

Datum: 23.02.2010

Vložil: Jiřka

Titulek: Košilkový turnaj 27.2.2010

Kamil mi poslal pozvánku na Košilkový turnaj, přeposílám Petře, aby Vás mohla informovat, pokud to již neučinila.

TJ SOKOL HODONÍN

Oddíl odbíjené Sokol Hodonín pořádá v sobotu 27.2.2010

Večerní košilkový turnaj příchozích

Propozice turnaje :
Místo konání : Sokolovna, Velkomoravská 2, Hodonín ( 2 hřiště )
Prezence : od 17.45 - 18.00 hod
Rozlosování : v 18.00 hod podle počtu příchozích hráčů a hráček
Startovné : 50,- Kč za hráče, výtěžek bude věnován na ceny, energie, úklid.

Družstvo : vylosovaní hráči - dres každého hráče tvoří pyžamo či košilka,
při úvodním nástupu bude zkontrolováno. Při nesplnění nočního úboru bude hráč/hráčka vysvlečen/a z neodpovídajícího oblečení.

Ceny : zajistí pořadatel TJ Sokol Hodonín
Hrací systém : rozhodne pořadatel podle počtu vylosovaných družstev
Upozornění : není povolena obuv s černou podrážkou

Občerstvení zajištěno přímo na sokolovně v baru u Karličky.

Všechny volejbalové nadšence zve




Milan Naše Vojáček Kamil Jéza Vinklárek
Ředitel turnaje Prezident turnaje

<< 509 | 510 | 511 | 512 | 513 >>

Přidat nový příspěvek