Fórum

Datum: 07.04.2010

Vložil: Lena P.

Titulek: Re: Re: Se mnou už nepočítejte!

To víš, že mám, ale budu mít ještě víc. Nakonec tak moc až mě nebudete chtít na hřišti. A navíc ta moje sklerotizace začíná od nohou, tedy na opačném konci než u některých. No ty si to stejně přebereš po svém a ze mě uděláš úplného ichtyla. Co dětičky ve škole?

Datum: 07.04.2010

Vložil: Ivan

Titulek: Re: Re: Re: Se mnou už nepočítejte!

Já to chápu jako službu lidstvu. To se vezme jeden se sklerózou a jeden bez ní a pak je navyzájem propojí - a v tom šup a má ji taky a tomu prvnímu se uleví. Jenom marně přemýšlím do které kategorie spadám a nějak se nepamatuji jestli jsem tam náhodou nebyl taky a na které straně. A pokud jsem tam byl, tak děkuji všem dalším dárcům.
Pěkný den všem.

Datum: 01.04.2010

Vložil: Jiřka

Titulek: Moje operace se odkládá

Tak jsem dneska měla být na sále -operovat rameno. Včera jsem se se nějak nachaldila či co a tak se to muselo zrušit. Teď se léčím z pořádného nachlazení, takže budu mít krásné svátky, ne v nemocnici, ale doma pod duchnou. Nový termín sdělím, jak mi ho dají. Jinak sleduji, co se děje a přijdu fandit. Přeji všem pevné zdraví. Asklep byl fakt parádní (až na toho ukecaného pan Petra). Díky všem.

Datum: 05.04.2010

Vložil: Lena P.

Titulek: Re: Moje operace se odkládá

Soucítím se všemi marody a přeji rychlé uzdravení. Já mám zase svátky ne pod duchnou, ale mezi duchnama.

Datum: 27.03.2010

Vložil: Dana

Titulek: hurá

Našli, našli - moji rádcové - už se mi to zobrazilo !
Nazdárek - D.

Datum: 05.04.2010

Vložil: Lena P.

Titulek: Re: hurá

Dá se vůbec na to koukat?

Datum: 27.03.2010

Vložil: Dana

Titulek: dopit - neboli dotaz

Ondro - ve fotogalerii byly i fotky - album s názvem Lenčiny pokusy. Teď je ale nemůžu najít - nevymazal jsi to?
Jinak souhlasím s Peťkou ve věci díků za zorganizování posezení ve sklípku a dodávám, že Zdena sice diplom má, jenomže má asi vypšouklé injekce - vůbec neumrtvují.

Datum: 25.03.2010

Vložil: Petra

Titulek: přeložení zápasu

Čauky, máme tu žádost Řečkovic o přeložení zápasu ze soboty 5.6. na neděli 2.5. nebo 16.5. -hrajeme doma.Napište mi prosím co nejdříve, co Vám víc vyhovuje.Děkuji a přeji pěkný den.

Datum: 25.03.2010

Vložil: Hanka

Titulek: Re: přeložení zápasu

Ahojky, souhlasím s přeložením zápasu. 2. ani 16. 5. zatím nic nemáme, je mi jedno, na který termín se to přeloží. Ondra i Tomášek jsou připraveni fandit.

Datum: 26.03.2010

Vložil: Lenka

Titulek: Re: přeložení zápasu

Ahojky, taky bych neměla nic mít. 1.5. hrajeme v Obřanech ten důležitý zápas sezony o 1. místo :) tak abysme pak byly ready, možná bude proto lepší 16.5. jinak se mějte fajn, čau Lenka

<< 509 | 510 | 511 | 512 | 513 >>

Přidat nový příspěvek