Fórum

Datum: 31.12.2009

Vložil: Ivan

Titulek: 2010

Čistou duši a mysl a kopec zdraví v novém roce 2010 přeji všem, kteří jsou v mém světě a na tomto webu.

Datum: 28.12.2009

Vložil: Monika

Titulek: Do nového roku ..

Ahojte fšichni, doufám, že jste dnes natrénovali i něco na Silvestra. Nemohla jsem se zúčastnit a težko to asi budu dohánět. Fšem vám do toho nového roku přeji hlavně zdraví,lásku, pohodu, dobré kamarády, spolehlivé rodinné příslušníky,úspěchy v práci,vyšší plat, nižší nájem, levnější potraviny,hezčí léto, tužší zimu,úrodnější půdu, dostatek vláhy, povedenou dovolenou,takže vlastně splnění většiny vašich přání. Sportovcům zdar, Vlastám a Bohušům zvlášť !!!

Datum: 27.12.2009

Vložil: Petra

Titulek: Trénink

Čaute, přicházím s nabídkou kvalitního tréninku v pondělí 28.12.2009 v 17 hod na Očově.Pokud máte zájem ozvěte se.
P.S.(možná příjde i šampus)

Datum: 27.12.2009

Vložil: Hanka

Titulek: Re: Trénink

Já jsem pro

Datum: 27.12.2009

Vložil: Ivan

Titulek: Re: Trénink

Já to tedy beru šéfe.
Čaute, pěkný den. Ivan.

Datum: 27.12.2009

Vložil: Lenka

Titulek: Re: Trénink

Já jsem taky pro a hlavně doufám, že si zase odnesu 2 kg salátu!!! :)

Datum: 26.12.2009

Vložil: Hanka

Titulek: Pondělí

Vážení a milí,

jelikož nikdo nereagoval na možnost jít k zubaři a potom se jít pobavit na bowling, tato akce se tedy nekoná.

Jinak moc děkujeme naší kapitánce za její umělecký projev :-)

Vzhledem k tomu, že se do konce roku asi už neuvidíme, taktéž přeju všem Vlastám všechno nejlepší do nového roku, ať se vám splní všechna přání, ať se nám podaří vyhrát a postoupit do "Jedničky" :-)

Pa pa, Hanka

Datum: 23.12.2009

Vložil: Petra

Titulek: Něco milého

Vlastám a Krasavcům ZDAR v Novém roce přeji plno trefných smečařských ran.
Plno smíchu, plno křiku
kdo to válí v modrém triku?
Postrach krajské soutěže -
nesmrtelné Vlasty jsme.

PS. Hola,hola Jednička nás volá,
ale přece jim tam nebudeme dělat.....

Pohodový rok. Vaše "milá" kapitánka

Datum: 13.12.2009

Vložil: Lena P.

Titulek: SUPER!!!

Jsou 3hod. ráno a koukám jako blázen. Opravdu suprový stránky. Ale hlavně chci poprosit webmastera Ondru, aby mně na tuto emailovou adresu - PliskovaL@seznam.cz- napsal přihlašovací jméno a heslo, abych mohla vkládat fotky.

Datum: 12.12.2009

Vložil: Ivan

Titulek: univerzál Ondra

to foto univerzála v akci nemá chybu

<< 512 | 513 | 514 | 515 | 516 >>

Přidat nový příspěvek